Kręcisz Grzałki? Jaką Bawełnę Wybierasz?

Autor: AlexEpapierosek

Kręcisz Grzałki? Jaką Bawełnę Wybierasz?

Wielu z was pewnie często zastanawia się po jaką bawełnę sięgnąć w swojej przygodzie w kręceniu grzałek oraz z jaką osiągnęlibyśmy najbardziej oczekiwany przez nas efekt. Fakt Faktem najlepiej byłoby wybierać Bawełnę dedykowaną bezpośrednio pod nasz Atomizer jednak w niniejszym artykule chciałbym wam chodź trochę przybliżyć ten temat.

 

Kendo.jpg   Kendo.jpg

  1. Atomizer typu RDA

Zasadniczo Atomizery typu RDA są dostosowane do stosowania prawie każdej bawełny dostępnej na Polskim Rynku, Jednak z uwagi na nasze preferencje najbardziej dedykowałbym bardziej puszystą bawełnę, która to będzie bardziej chłonna niżeli twarde bawełny aby wypełnić całą studzienkę atomizera byśmy mogli rzadziej go nakrapiać i byli mniej narażeni na jej przepalanie.

 

Muji.jpg   Demon.jpg  Coilmaster-muji.jpg

  1. Atomizer Typu RTA

Ogólnie rzecz biorąc do parowników typu RTA bardziej zalecana jest bawełna twardsza ze względu na małe kanały transportu liquidu. Jednak nie zawsze, Istnieje bowiem wiele Atomizerów tej kategorii które to mają o wiele większe kanały transportowe i wtedy nawet korzystanie z bardziej puszystej bawełny nie powinno nam stanowić problemu.

Cotton-Baccon.jpg   Procotton.jpg

  1. Atomizery Typu RDTA

Atomizery typu RDTA są połączeniem typu RDA i RTA w których to moim zdaniem najlepiej sprawdza się puszysta bawełna z racji na dość duże otwory transportujące Liquid aby zapobiec wyciekom i mieć pewność ze liquid będzie swobodnie przez nią przepływał w stronę grzałki.

Agleted.jpg    Agleted.jpg

  1. Z Racji na Udogodnienia

W odpowiedzi na potrzeby klientów istnieje również wiele bawełn dedykowanych pod określone atomizery oraz takie które są od razu przygotowane do przekucia grzałek i ich średnic. Jak i takie podkreślające wybrane przez nas oczekiwania smakowe i jakościowe.