Świat Elektronicznych Papierosów

Sprzęt dla początkujących i dla zaawansowanych

Facebook Instagram

Szczecin
Świnoujście
Goleniów
Gryfice
Stargard
Police
Nowogard
Gryfino

Biuletyn Vapera

Wygotowywanie zespołu grzewczego

31. marca 2019
Możliwe że wielu z was już się z tym niejednokrotnie spotkało albo ten zabieg był już przez was stosowany, więc w dzisiejszym artykule opiszę go mniej więcej oraz powiem co dokładnie się dzieje z naszym zespołem grzewczym poddawanym temu zabiegowi.

czytaj dalej »

Czujniki Przeciwpożarowe

24. marca 2019
Artykuł może niezbyt związany z tematem elektronicznych papierosów, Ale często konsultowany i bywający na ustach wielu palaczy/Vaperów podróżników i w tym artykule postaram się wam nieco przybliżyć ten temat.

czytaj dalej »

Prawidłowy montaż grzałki RBA

18. marca 2019
W tym poradniku tłumaczymy wszystko co jest niezbędne do poprawnego zamontowania grzałki RBA, wszystko co jest tu ukazane było tworzone na standardowej bazie Velocity która aktualnie jest najbardziej analogowa do montażu własnych zespołów grzewczych.

czytaj dalej »

Czy uznają mi reklamacje?

03. marca 2019
Wszyscy dobrze wiemy że zdarzają się sytuacje w których to nasz e-papieros ulegnie niefortunnemu uszkodzeniu a znajduję się on jeszcze na gwarancji i nie wiemy czy nasza reklamacja zostanie nam uznana. W tym artykule pokaże kiedy reklamacja zostanie odrzucona gdyż w uznanie jej zazwyczaj odbywa się przez niestandardowe problemy.

czytaj dalej »

Fizyka w Epapierosie

24. lutego 2019
W tym artykule postaram się przybliżyć wam co tak naprawdę dzieje się w epapierosie, pod względem fizycznym że uzyskujemy z niego oczekiwany efekt inhalacji.

czytaj dalej »

Jakie są rodzaje uzależnia w stosunku do palenia?

10. lutego 2019
Zastanawialiście się kiedyś jakie tak naprawdę jest wasze uzależnienie związane z Paleniem/Vapowaniem? Czy rzeczywiście jesteście uzależnieni od Nikotyny? W tym artykule postaram się wam nieco je zdefiniować byście sami mogli podjąć decyzje co tak naprawdę jest jego powodem.

czytaj dalej »

Liquid z CBD?

10. lutego 2019
Oleje Konopne zawierające nie działające psychoaktywnie związki pozyskiwane z konopi włóknistych były już stosowane od dawna na niby „Specjalnie przygotowanych do tego sprzętach do Vapowania/Palenia” a w dzisiejszym artykule postaram się wam trochę rozwiać wątpliwości odnośnie wymagań sprzętowych do ich stosowania.

czytaj dalej »

Dobór Mocy Liquidu na Start

27. stycznia 2019
Często zdarza się sytuacja w której to zaczynając przygodę z elektronicznymi papierosami potrafimy się do nich zrazić, wybierając źle dobrany sprzęt lub płyn. Zasadniczo Moc liquidu przypisuje się mniej więcej do ilości i rodzaju palonych papierosów tradycyjnych, bądź ostentacyjnie a w niniejszym artykule postaram się nieco przybliżyć wam ten temat.

czytaj dalej »

Smak czy Chmura przy grzałkach RBA. co wybierasz?

19. stycznia 2019
Kilka słów wstępu Niniejszy poradnik został stworzony aby dokształcać Wszystkich użytkowników elektronicznych papierosów montujących już własnoręcznie swoje zespoły grzewcze do poziomu samodzielnej oceny danej grzałki. Jak i również znajomości konstruktywnej oraz urozmaicenia zakresu wiedzowego.

czytaj dalej »

5 Powodów By przejść na E-Palenie

13. stycznia 2019
Jest to temat bardzo znany wszystkim użytkownikom elektronicznych papierosów i często poruszany przez wszystkich palaczy na całym świecie. Dlaczego tak właściwie e-papieros jest dla nas mniej szkodliwy niżeli papieros tradycyjny, a w dzisiejszym poradniku postaram się nieco przybliżyć ten temat.

czytaj dalej »

Kręcisz Grzałki? Jaką Bawełnę Wybierasz?

05. stycznia 2019
Wielu z was pewnie często zastanawia się po jaką bawełnę sięgnąć w swojej przygodzie w kręceniu grzałek oraz z jaką osiągnęlibyśmy najbardziej oczekiwany przez nas efekt. Fakt Faktem najlepiej byłoby wybierać Bawełnę dedykowaną bezpośrednio pod nasz Atomizer jednak w niniejszym artykule chciałbym wam chodź trochę przybliżyć ten temat

czytaj dalej »

E-Papierosy typu POD

26. października 2018
Dziś opowiem wam o nowości na Polskim rynku czyli podach.

czytaj dalej »

Rodzaje atomizerów na własne grzałki

05. października 2018
Dziś omówię typy atomizerów RBA (Rebuidable Atomizer) czyli takich które przystosowane są do montowania w nich zrobionych przez nas grzałek.

czytaj dalej »

Ładowanie Akumulatorów Przez Port USB

28. września 2018
Artykuł skierowany jest do osób zastanawiających się jak ładować akumulatory w ich boxie.

czytaj dalej »

Jak zrobić własny Liquid?

17. sierpnia 2018
Niniejszy poradnik stworzony został dla osób chcących zaoszczędzić kilka złotych na swoim e-paleniu oraz tym szukającym starannie dobranych pod własne preferencje doznań smakowych.

czytaj dalej »

Kompatybilność Zespołów Grzewczych Serii Smok TFV8 Baby do Eleaf Ello

20. lipca 2018
Niniejszy artykuł poświęcony został kompatybilności grzałek Smok TFV8 Baby a nowych grzałek od Eleaf'a od parowników Ello.

czytaj dalej »

Kilka sposobów na utrzymanie zespołu grzewczego w dobrej kondycji.

06. lipca 2018
Niniejszy Poradnik określa jakie czynności warto by było stosować aby utrzymywać nasz zespół grzewczy w dobrej kondycji przez dłuższy czas, aby dłużej cieszyć się dobrą jakością palenia.

czytaj dalej »

Mój Pierwszy Mechanik

25. maja 2018
Artykuł został poświęcony sprzętom działających na układach mechanicznych, Czyli tych nie posiadających żadnych zabezpieczeń i użytkowaniu z nich w sposób taki aby nie zrobić sobie krzywdy.

czytaj dalej »

Status Prawny e-papierosów w Polsce

11. maja 2018
Artykuł przeznaczony regulacją prawnym dotyczącym e-papierosów i liquidów informujący o obostrzeniach.

czytaj dalej »

Zła Jakość Palenia

20. kwietnia 2018
Czujesz że coś jest nie tak? Nie działa tak jak na początku? Nastąpiło pogorszenie jakości smaku/dymu? Artykuł przeznaczony nieadekwatnym doznaniom uzyskiwanym za pośrednictwem e-papierosa oraz możliwym sposobom radzenia sobie z nimi i technikom zapobiegania im w przyszłości.

czytaj dalej »

Nowy Eleaf Ijust 3!

13. kwietnia 2018
I już jest! Nowa odsłona kultowego i cenionego przez szeroką gamą Vaperów na świecie Ijust’a S! E-papieros ten jest jeszcze lepiej skonstruowany w stosunku do swoich poprzedników oferując nam większą moc i lepszą jakość naszego palenia.

czytaj dalej »

Techniki Palenia

13. kwietnia 2018
Techniki palenia są tak naprawdę tylko dwie, jednak w niniejszym poradniku zaprezentuje kiedy powinniśmy stosować każdą z nich i z czym będzie się to wiązać na dłuższą metę.

czytaj dalej »

Rodzaje E-Papierosów

06. kwietnia 2018
Zacznijmy może od historii aby nieco przybliżyć nam skąd tak naprawdę wzięły się e-Papierosy. W połowie XX wieku, latach 60 już od dawna były snute pomysły odnośnie stworzenia mniej szkodliwego dla palaczy papierosa.

czytaj dalej »

Kilka Słów o grzałkach

06. kwietnia 2018
Mogliście już to gdzieś słyszeć bądź nie, ale sercem naszego e-papierosa jest jego zespół grzewczy potocznie mówiąc grzałka. Grzałka ta zbudowana jest z prostej lub skomplikowanej spirali wyglądającej trochę jak bardziej ściśnięta, grubsza sprężynka od długopisu Która to pod wpływem energii elektrycznej rozgrzewa się do czerwoności.

czytaj dalej »

Spokojnych i pogodnych Świąt

01. kwietnia 2018
Wszystkim naszym Klientom życzymy zdrowych, spokojnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych.

czytaj dalej »